Z żalem zawiadamiamy, że...
Stalowa Wola zaprasza
Jan Englert z odznaką PZT
Podczas turnieju tenisowego Narvil Cup mieliśmy zaszczyt wręczyć honorową odznakę PZT Panu Janowi Englertowi. Tym samym podziękować za aktywną pomoc w promocji tenisa i zdrowego stylu życia.
Narvil Gentelmen's Tennis Cup
31 maja rusza 4. edycja turnieju!
RODO: chroń swoje dane, masz do tego prawo!
W dniach 11-13 maja KT Smecz Piaseczno zaprasza!
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Świata - komunikat
VI Mistrzostwa Polski Miast Uzdrowiskowych
VI Mistrzostwa Polski Miast Uzdrowiskowych
ukryj
Na pięknie położonych kortach tenisowych w połczyńskim Parku Zdrojowym w dniach 25-27 sierpnia 2017 zostały rozegrane VI Mistrzostwa Polski Miast Uzdrowiskowych. Pomysłodawcami turnieju przed sześciu laty było Połczyńskie Towarzystwo Tenisowe i Sportowe „Mecz” oraz Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU SA.

W tym roku pogoda była łaskawa i pozwoliła na rozegranie turnieju w zaplanowanym terminie. Przy słonecznej pięknej pogodzie, o którą tego lata było dość trudno, rozegrano dwie kategorie; open i +50.

W kategorii open do półfinału awansowali: Michalak Karol, Lisowski Wojciech, Sobczyk Tomasz, Osicki Dariusz. Po zaciętych pojedynkach, które stały na wysokim poziomie umiejętności tenisowych, pierwsze miejsce zajął Karol Michalak pokonując w finale Tomasza Sobczyka. Trzecie miejsca zajęli Wojciech Lisowski i Dariusz Osicki.

W kategorii +50 do półfinałów awansowali: Michalczyszyn Marek, Chmielewski Marek, Taratajcio Marek, Osicki Dariusz. W finale spotkali się : Dariusz Osicki z Markiem Taratajcio - zwyciężył Dariusz Osicki. Trzecie miejsca zajęli : Michalczyszyn Mareki Chmielewski Marek.

Turniej zorganizowało i przeprowadziło Połczyńskie Towarzystwo Tenisowe, współorganizatorzy to: Urząd Miasta i Gminy Połczyn Zdrój, Starostwo Powiatowe w Świdwinie. Organizatorzy dziękują Uzdrowisku Połczyn Grupa PGU SA, które udzieliło znacznego wsparcia. Zwycięzcy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe . Do zobaczenia na VII Mistrzostwach za rok!
OSTATNIO DODANE GALERIE
Turniej kobiet w Starachowicach
Mistrzostwa Polski Nauczycieli