Stalowa Wola serdecznie zaprasza!
Nie przegap! 9th Warsaw Cup - ostatnie dni zapisów!
Piaseczno zaprasza!
34. Narodowe Mistrzostwa Polski SiA, Wrocław 4-9 sierpnia
Zgłoszenia przyjmowane są online.
29. International Seniors Tournament Katowice Cup - nie przegap!
zgłoszenia tylko do 16 lipca do godz. 15.00!
Zaczynamy 58. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów `
Impreza odbędzie się na kortach Klubu Tenisowego Arka Gdynia. W poniedziałek jako pierwsza rozpocznie kategoria +60 panów. Zapraszamy wszystkich kibiców na korty Arki!
VII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Tenisie rozstrzygnięte
Pierwsze takie zawody
V Mistrzostwa Śląska Prawników
ukryj
W dniach 16-18 marca br. w Ośrodku Jasna Sport i Rekreacja przy ul. Jasnej 31 w Gliwicach odbyły się V Mistrzostwa Śląska Prawników.
I choć była to piąta edycja tej imprezy jest coś, co szczególnie ją wyróżnia, zarówno na tle innych zawodów branżowych, jak i pozostałych turniejów organizowanych w ramach programu Seniorzy i Amatorzy PZT.
Co to takiego? Jeden bardzo istotny szczegół, pierwszy krok w kierunku budowania społeczności tenisa amatorskiego w Polsce – wszyscy zawodnicy stali się członkami Polskiego Związku Tenisowego.

Jak do tego doszło? Przedstawiciele Okręgowych Izb Radców Prawnych w Katowicach i Warszawie postanowili czynnie włączyć się do programu i promować wśród swoich zawodników członkostwo w PZT. Dzięki tym zabiegom, uczestnicy turnieju zebrali pierwsze punkty do rankingu SiA, organizatorzy przyszłych imprez prawniczych wreszcie zyskali punkt odniesienia do rozstawiania zawodników a my możemy podzielić się z Państwem relacją z tej imprezy >>TUTAJ<<.

Wyniki znajdą Państwo
TUTAJ
OSTATNIO DODANE GALERIE
Turniej kobiet w Starachowicach
Mistrzostwa Polski Nauczycieli