Stalowa Wola zaprasza
Turniej otwarcia hali w Bytomiu zakończony
49 uczestników stoczyło pasjonujące mecze. Nie obyło się bez niespodzianek - tylko w jednej kategorii zwyciężył zawodnik rozstawiony z nr 1.
Na Dolnym Śląsku ruszył Family Tennis Challenge!
Zapraszamy!
Stalowa Wola serdecznie zaprasza!
Nie przegap! 9th Warsaw Cup - ostatnie dni zapisów!
Piaseczno zaprasza!
34. Narodowe Mistrzostwa Polski SiA, Wrocław 4-9 sierpnia
Zgłoszenia przyjmowane są online.
Zawodnicy
Imię: Nazwisko:
Miasto: Województwo:
Lp.NAZWISKOIMIĘRok urodzeniaMIASTOWOJEWÓDZTWO
1AdamekJan1940Gdańskpomorskie
2AdamkiewiczJarosław1976Łuków
3AdamusŁukasz1981Chorzówśląskie
4AndrzejczukMałgorzata1961kołobrzegzachodniopomorskie
5AndrzejewskiMichał1985Szczecinzachodniopomorskie
6AndrzejewskiWojciech1958Bydgoszczkujawsko-pomorskie
7ArgasińskiBartosz1998Rymanówpodkarpackie
8AszykPaweł1984Poznańwielkopolskie
9BachurskiAndrzej1956Konstancin
10BaćMichał1992Rzeszówpodkarpackie
11BalickiJerzy1957Lubskolubuskie
12BandurowskaWiesława1974Kędzierzyn-Koźleopolskie
13BandurowskiAndrzej1954Kędzierzyn-Koźleopolskie
14BańdoMaciej1977Zakopanemałopolskie
15BaranRobert1969Radzionkówśląskie
16BaranWładysław1959Debicapodkarpackie
17BargiełMarcin1980Dębicapodkarpackie
18BartnickiLechosław1925
19BartnikAndrzej1957Wrocławdolnośląskie
20BartoszekStanisław1959Polkowicedolnośląskie
21BarylskiJuliusz1991Wrocławdolnośląskie
22BasiakTomasz1972Werbkowicelubelskie
23BatorskiStanisław1960Warszawamazowieckie
24BączkowskaAnia2003Pyskowice
25BączkowskiAdam1973Pyskowiceśląskie
26BeraRoman1938Piaseczno
27BestianSławomir1973Ostrów wielkopolskiwielkopolskie
28BestianWioletta1976zachodniopomorskie
29BiałasRobert1967Stargardzachodniopomorskie
30BickiRobert1968Ludwikówlubelskie
31BielWładysław1965Jazowskomałopolskie
32BielawskaAgata1979opolskie
33BielawskiGrzegorz1960Bytom
34BileckiTomasz1983Osielsko
35BochyńskiJózef1934Starachowiceświętokrzyskie
36BogdanowiczJózef1932Wrocławdolnośląskie
37BoguckiMichał1997Lublinlubelskie
38BogumiłMarek1963Piasecznomazowieckie
39BoiskiMichał1995Skierbieszów
40BonieckiSławomir1955Warszawa
41BorgmanKrystian1960Bytomśląskie
42BorkowskiRafał1975Nowy Sączmałopolskie
43BrodzikWaldemar1951Szczecinzachodniopomorskie
44BrzezińskiMarcin1977Gliwiceśląskie
45BuciorGrzegorz1985Hrubieszówlubelskie
46BujakKazimierz1952Dębicapodkarpackie
47BundaSzymon1990Barlinekzachodniopomorskie
48BurdzySławomir1960Kędzierzyn-Koźle
49ButanowiczWaldemar1964Jastrzębie-Zdrójśląskie
50CachJanusz1958Jarosławpodkarpackie
51ChabrowskiDamian1986Lublinlubelskie
52ChmielewskiMarek1958Szczecinzachodniopomorskie
53ChromińskiRafał1982Gdańskpomorskie
54ChrościckiTadeusz1931Warszawamazowieckie
55ChruścielAdam1952SIEDLCEmazowieckie
56ChruścielJakub1961Łukówlubelskie
57Chrzanowska-SzczygielskaNina1981Rzeszówpodkarpackie
58ChudzikStanisław1964Bytom
59ChwiejczakTadeusz1953Zwierzynieclubelskie
60ChytłaPaweł1986Wroclawdolnośląskie
61CiakBartosz1989Niskopodkarpackie
62CieluchArkadiusz1981Gdańskpomorskie
63CiosMariusz1963Chełmlubelskie
64CyprysiakLech1959Koninwielkopolskie
65CzarnotaPaweł1977Olkuszmałopolskie
66CzechZbigniew196858-200 dzierżoniówdolnośląskie
67CzernieckiCzesław1953Zamośćlubelskie
68CzyżRadosław1988Krakówmałopolskie
69DarowskiDaniel1986Kraków
70DąbrowskiMirosław1954Piaseczno
71DĄBROWSKIPAWEŁ1983OLSZTYNwarmińsko-mazurskie
72DąbrowskiPiotr1980Jarosław
73DąbrowskiZbigniew1972Ostrowiec Świętokrzyskiświętokrzyskie
74DemitrewiczWojciech1985Myszkówśląskie
75DenisTomasz1962Częstochowaśląskie
76DereńMariusz1971Leżajskpodkarpackie
77DeręgowskiMarek1979Toruńkujawsko-pomorskie
78DłutekKrzysztof1942Zamieniemazowieckie
79DłużakTomasz1985Trzciankawielkopolskie
80DmochAndrzej1972Warszawamazowieckie
81DoboszJarosław1971Lublinlubelskie
82DoboszLeszek1964biłgorajlubelskie
83DobrzańskiBohdan1952Lublinlubelskie
84DołaszyńskiMichał1977Warszawamazowieckie
85DomagalaPiotr2003Radom
86DrelaZuzanna2001Pionkimazowieckie
87DrelichowskaAgnieszka1978Wrocław
88DrotarJan1982Poznań
89DrzazgaJarosław1977Zamośćlubelskie
90DubasMarzena1966Bielsko-Białaśląskie
91DudaMaciej1983Kaliszwielkopolskie
92DybusJarosław1970Radommazowieckie
93DyderskaAgnieszka1943Warszawamazowieckie
94DylewskiMarian1955Gdynia
95DziekońskaMałgorzata1959Lublinlubelskie
96DziubaTomasz1973Bytomśląskie
97DziuraDamian1990Zielona Góralubuskie
98DziuraGrzegorz1966Zielona Góralubuskie
99FrasMarek1967Poznańwielkopolskie
100FrendlerRobert1936mazowieckie
101FrenszkowskiZbigniew1931dolnośląskie
102FrycWitold1970Kolbuszowapodkarpackie
103FundamentMariusz1961Iwanowicemałopolskie
104FurmanekNatalia1987Szebnie
105GajekMaciej 1965Mogielnica
106GajewiczPaweł1963Warszawamazowieckie
107GałachArtur1961Łukówlubelskie
108GałuszkaOskar1977Czestochowaśląskie
109GargaśRyszard1949Rzeszówpodkarpackie
110GarnuszekPaweł1969Kielceświętokrzyskie
111GarusSławomir1976Poznańwielkopolskie
112GawrońskiMarek1983Tomaszów Lubelskilubelskie
113Gąsienica-RojAndrzej1972Zakopanemałopolskie
114GdulaMiłosz 2001Nowy Sącz małopolskie
115GębiczZdzisław1946Warszawamazowieckie
116GiętkowskiTomasz1977Szczecinzachodniopomorskie
117GłowackiAdam1951Bytomdolnośląskie
118GłowaczArtur1974Dobre Miastowarmińsko-mazurskie
119GłuszukWitold1947Białystokpodlaskie
120GnatowskyWaldemar1975Bielsko Białaśląskie
121GniazdowskiStefan1948Warszawamazowieckie
122GołdaMaria1984Krakówmałopolskie
123GomowskiMichał1970Warszawamazowieckie
124GomółkaJanusz1980Bolesławmałopolskie
125GontarzMariusz1971Szczecinek
126GordonTomasz 1974KS Górnik Bytom
127GoruńAdrian1988Lublinlubelskie
128GosikMariusz1973Nowy Sączmałopolskie
129GosikMateusz1994Nowa Iwicznamazowieckie
130GórskiŁukasz1991Rzeszówpodkarpackie
131GrabińskiMarek 1978Dobrodzieńopolskie
132GrabskiKacper1995Gołkowice Dolne
133GregorczykArtur1974Radommazowieckie
134GrobelskiRadosław 1972Lesznowielkopolskie
135GrucaLeszek1978Chełmiecmałopolskie
136GryszczukPiotr1972Gronitywarmińsko-mazurskie
137GryzłoMarcin1981Nowy Sączmałopolskie
138GrzybekMałgorzata1963Poznańwielkopolskie
139GrzybowskiKrzysztof1988Kobierniceśląskie
140GutjarMarek1958Malborkpomorskie
141GuzikAndrzej1959Gorlicemałopolskie
142GuzikBożena1966Gorlicemałopolskie
143HałubiecDariusz1964śląskie
144HublAndrzej1948Józefosławmazowieckie
145IgnaczakJerzy1953Warszawamazowieckie
146IszczekPiotr1970Sieradzłódzkie
147IwanRyszard1954Sosnówka
148IwaszkiewiczMarcin1964Warszawamazowieckie
149IzdebskiMaciej1978ambergłódzkie
150JabłońskiGrzegorz1977
151JadczakAniela2003Łódźłódzkie
152JagiełłoAndrzej1964Łęcznalubelskie
153JanasAndrzej1962WACHOCKświętokrzyskie
154JanickiSzymon1973Olsztynwarmińsko-mazurskie
155JareckiCzesław1973Krakówmałopolskie
156JarmocGeorge1932Warszawamazowieckie
157JarosPiotr1974Zduńska Wolałódzkie
158JaroszJędrzej1994Tarnówmałopolskie
159JarszakRobert1969Ludwinlubelskie
160JasiakCezary 1963Starachowiceświętokrzyskie
161JaworskiEdward1947Legnicadolnośląskie
162JaworskiWojciech Roman1962Starachowiceświętokrzyskie
163JeżewskiDamian1990Warszawa
164JeżewskiJanusz 1956Rykilubelskie
165JędrzejczakBartłomiej1990Łódźłódzkie
166JędrzejowskiBolesław1994Moszczenicamałopolskie
167KalbarczykStanisław1956radommazowieckie
168KaletaAgnieszka1975Warszawamazowieckie
169KalickiPaweł1972Żarylubuskie
170KaliszczakTomasz1974Koszalinzachodniopomorskie
171KalugaZbigniew1957Skarzysko-Kamiennaświętokrzyskie
172KamińskiMariusz1976Poznańwielkopolskie
173KanabusMałgorzata1983warszawamazowieckie
174KaniewskiZygmunt1951Konstancin-Jeziornamazowieckie
175KapkowskiMarek1966Dobieszowiceśląskie
176KarwanMichał1979Krakówmałopolskie
177KarwańskiKrzysztof1974Rzeszówpodkarpackie
178KasperskiPiotr1972Tarnowo Podgórne
179KaszubowskiMirosław1962gdańskpomorskie
180KawałkoJanusz1957Zamośćlubelskie
181KazimierskiMarek1942Warszawamazowieckie
182KądziołkaWiold2001Nowy Sączmałopolskie
183KędzioraMarek1962Budzistowozachodniopomorskie
184KiełbasaBronisław1963Jastrzębie-Zdrójśląskie
185KiwitJacek1963Straszynpomorskie
186KlimPiotr1973Szczecinzachodniopomorskie
187KlimkiewiczBogusław1962Łęcznalubelskie
188KłosTadeusz1939Bielsko Biała
189KocjanBartosz1986Olkuszmałopolskie
190KoczybaCzesław1962śląskie
191KolankowskiHenryk1926Koszalinzachodniopomorskie
192KolotyloDariusz1968Kędzierzyn-Koźle opolskie
193KołodziejczykAndrzej1946Myślenicemałopolskie
194KonarskaAleksandra1962Warszawamazowieckie
195KonefałAdam1957Stalowa Wolapodkarpackie
196KonitzerAndrzej1945Łobżenicawielkopolskie
197KopczyńskiAndrzej1951ZIELONKI WIEŚ
198KopczyńskiZygmunt1952Czeladźśląskie
199KorowczykRafał1975TUSZYNłódzkie
200KorzebJoanna1958Warszawamazowieckie
201KosmackiAndrzej1965Warszawa
202KosteckiMichał1949Brzeskomałopolskie
203KotlickiMirosław1967Tuszynłódzkie
204KotuchnaDariusz1961Mikolowśląskie
205KotulskaMagda1991Warszawamazowieckie
206KowalczykKrzysztof1955Kutnodolnośląskie
207KowalińskiJanusz1957Kobylankazachodniopomorskie
208KowalskaBarbara1965Kostrzycadolnośląskie
209KowalskiHieronim1960Zabrześląskie
210KowalskiZbigniew1958Lublinlubelskie
211KozakiewiczKamil1976Janikświętokrzyskie
212KozłowskaBeata1991Karczewmazowieckie
213KozłowskiEdward1948Karczewmazowieckie
214KozłowskiMichał1978Świdnicadolnośląskie
215KrakowiakJan Kazimierz1955Warszawamazowieckie
216KrakowiakMarian1935
217KrakowianSebastian1973Opoleopolskie
218KrawczykDariusz1961Olkuszmałopolskie
219KrechowiczStanisław1953Dźwirzynozachodniopomorskie
220KrólakAdam1934Warszawamazowieckie
221KrólickiTomasz1977Werbkowicelubelskie
222KróliczakWładysław1952Piekary Śląskieśląskie
223KruszelnickiSebastian1977Ziębicedolnośląskie
224KrywiakMarcin1974Przemyślpodkarpackie
225KrzysztyńskaJulia2001Rymanów Zdrójpodkarpackie
226KrzysztyńskiJózef1972ul. Zdrojowa 42/20podkarpackie
227KrzyżykJarosław1963Krakówmałopolskie
228KrzyżyńskiPiotr1975Wrocław
229KsięskiWiesław1957Świdniklubelskie
230KubajkaJarosław1964Milejówlubelskie
231KubickiAndrzej1956Bogucinwielkopolskie
232KućmierczykWładysław1938Zielonkimałopolskie
233KurekGrażyna1967Szczecinzachodniopomorskie
234KusRoman1962Strzegom
235KusioKarol1981
236KuskowskiKrzysztof1943Warszawamazowieckie
237KużdrzałKrzysztof1957Jastrzębieśląskie
238KwiatkowskiJan1971Słomczynmazowieckie
239LainerChristian1964Konstancinmazowieckie
240LemańskiWaldemar1958BiałystokPZT - podmiot bez osobowości prawnej
241LemieszZbigniew1968Polkowicedolnośląskie
242LeszkoWładysław1957Bytomśląskie
243LewandowskiDaniel1989Grudziądzkujawsko-pomorskie
244LewandowskiJerzy1930
245LewickiJan1961Łabunielubelskie
246LewitPaweł1974Nowa Iwicznamazowieckie
247LichosikAdam1979Kędzierzyn-Koźleopolskie
248LubosTomasz1971śląskie
249LudwickiKrzysztof1942Piasecznomazowieckie
250ŁopuszyńskiMaciej1978
251ŁukaszewskiDariusz1965Radzionkówśląskie
252ŁukaszykWiesław1955warszawamazowieckie
253ŁypCzesław1936Katowiceśląskie
254MaciejewiczJan1955Kierszekmazowieckie
255MaciejewskiDawid1982Jelcz Laskowicedolnośląskie
256MaciejewskiJan1945Warszawa
257MaciejewskiKonrad1993Rzeszówpodkarpackie
258MaciochaIreneusz1960Szczecinzachodniopomorskie
259MadejIwona1956Warszawamazowieckie
260MajMarek1956Lublinlubelskie
261MajewskaAnna1980Warszawamazowieckie
262MajewskaAnna1967Troszynzachodniopomorskie
263MajewskiPaweł1969zachodniopomorskie
264MalawskiJan1991Chełmlubelskie
265MałachowskiStanisław1952Chodzieżwielkopolskie
266Mańkowski Krzysztof 1966Iłża
267MarandaPiotr1949Warszawamazowieckie
268MarkowiczLesław1947Olsztynwarmińsko-mazurskie
269MarzecMateusz1988Łęcznalubelskie
270MatachowskiMichał1988Kielceświętokrzyskie
271MaternikJerzy1976Poznań
272MaziarzPaweł1973Kołaczycepodkarpackie
273MAZURMichał1974Koszalinzachodniopomorskie
274MedyńskiWojciech1997Żary
275MelskiRyszard1951Dzierżoniówdolnośląskie
276MendelowskaAnna2000Rabka-Zdrójmałopolskie
277MerwartJacek1957Wrocławdolnośląskie
278MichalakKarol1981Grudziadzkujawsko-pomorskie
279MichalczykAgnieszka1980Kępno
280MichalczykJakub1982Kępnowielkopolskie
281MichalczykWojciech1980Kępnowielkopolskie
282MichałowskiAleksander1972Lublinlubelskie
283MichałowskiMarek1951Orzechśląskie
284MicherBartosz1986Krakowmałopolskie
285MielcarzPaweł1976Siedlce
286MierzejewskiJacek1970Koziegłowywielkopolskie
287MijalskiMariusz1969Chodzieżwielkopolskie
288MikolasekDariusz1972KS Górnik Bytom
289MincewiczSławomir1959Warszawamazowieckie
290MiodekAdrianna1992Szczecinzachodniopomorskie
291MisztalEdwin1965Kruszówłódzkie
292MocońMarian1952Serwisświętokrzyskie
293MoczekAndrzej1966Skarżysko-Kamiennaświętokrzyskie
294MoczulskiLeszek1962Wrocławdolnośląskie
295MorczyńskiPiotr1965Grudziądzkujawsko-pomorskie
296MościńskiBronisław1957Radzionkówśląskie
297MudrayaMaria2005Elblągwarmińsko-mazurskie
298MusiałDariusz1967Kobylankazachodniopomorskie
299MusiorskiTomasz1963Chechłomałopolskie
300MuszańskiBogusław1968Krempnapodkarpackie
301MyszkowskaMałgorzata1957Konstancin Jeziornamazowieckie
302NaporaDariusz1960Myszkówśląskie
303NaskręckiPiotr Leszek1965Warszawamazowieckie
304Neumann de SpallartJoanna1976Warszawamazowieckie
305NiechciałTomasz1978Kielceświętokrzyskie
306NocońAdam1977Zabrześląskie
307NogalaKrzysztof1959Sieradzłódzkie
308NogawkaArkadiusz1974Bobowamałopolskie
309NogawkaNorbert1999Bobowamałopolskie
310NogawkaWiktor2001Bobowamałopolskie
311NOSSEKJarosław1965Kędzierzyn-Koźleopolskie
312NowakJędrzej1938ostrołękamazowieckie
313NowakMaciej1973Warszawamazowieckie
314NOWAKSŁAWOMIR1967STANIN
315NowakStanisław1932Rybnikśląskie
316NowakWitold1959Pękosławiceświętokrzyskie
317NowosadJarosław1977Lublinlubelskie
318NowosadWojciech1971Tomaszów Lubelskilubelskie
319NurkowskiWiesław1932dolnośląskie
320NuszkiewiczAndrzej1950Warszawamazowieckie
321OleksyEdward1971Nowy Sączmałopolskie
322OliwaRobert1963Lesznowielkopolskie
323OlkMariusz1971Koszalinzachodniopomorskie
324OlkoPhilippe1996Niechobrzpodkarpackie
325OlszowikGrzegorz1966Krakówmałopolskie
326OrlikowskaAgnieszka1985Szczecinzachodniopomorskie
327OrtylMichał1979Jerzmanowicemałopolskie
328OrzechowskiBartosz1981Darłowozachodniopomorskie
329OsickiDariusz1966Połczyn-Zdrój
330OsipiukRafał1975Dubica Górna
331OssesKrzysztof1980Borówiecwielkopolskie
332OstapiukArtur1971Zielona Góralubuskie
333OtrembaArtur1975TYCHYśląskie
334PabiszKatarzyna1979Jasłopodkarpackie
335PacochaJacek1953Warszawamazowieckie
336PająkMichał1985Skarżysko-Kamiennaświętokrzyskie
337PajewskiPaweł1977Mogielnica
338ParszowskiIgor1985Kielceświętokrzyskie
339PasońJarosław1991Nawojowamałopolskie
340PaszkowskiHubert1987Krakówmałopolskie
341PaterMariusz1966Lubindolnośląskie
342PawlaczykLeszek1963Koninwielkopolskie
343PawlickiPiotr1982Poznańwielkopolskie
344PawlikWiesław1947Sandomierzświętokrzyskie
345PawłowskiMarcin1989Czechowice-DziedziceAiS - Ośrodek niezależny
346PedryczWiesław1951Sopotpomorskie
347PeronAndrzej1951Choszcznozachodniopomorskie
348PękalaMarcin1978Kęty
349PęszkoMarcin1970
350PęziołMieczysław1952podkarpackie
351PIASECKIMarian1957Warszawamazowieckie
352PiastaMariusz1973Radommazowieckie
353PiechowiakAndrzej1985Poznańwielkopolskie
354PieczyrakDariusz1958Olkuszmałopolskie
355PieczyrakPaweł1989Olkuszmałopolskie
356PietrzakJarosław1957Radzyn Podlaskilubelskie
357PinelesJarosław1975BYTOM śląskie
358PlutaDariusz1968Motyczlubelskie
359PlutaMirosław1958AiS - Ośrodek niezależny
360PłazińskaBarbara1961Kołobrzegzachodniopomorskie
361PłazińskiGrzegorz1956Kołobrzegzachodniopomorskie
362PłoszczycaJózef1967Podgrodziepodkarpackie
363PodobasJan1935Piaseczno
364PokrzywnickiMarcin1990Zabrześląskie
365PolitewiczSzymon1994Kłodzkodolnośląskie
366PolitowiczAndrzej, Piotr1950Poznańwielkopolskie
367PorębaKrzysztof1967Nowy Sączmałopolskie
368PotrzebnyStanisław1955Sieradzłódzkie
369PozowskiJacek1959Gliwiceśląskie
370PróchniewiczJan1963Radzyń Podlaskilubelskie
371PrzesmyckiJacek Artur1960Kock
372PrzybylskiGrzegorz1964Poznańwielkopolskie
373PrzybylskiPaweł1980Dąbrowawielkopolskie
374przygodzkiarmand1982Poznań
375PtakBartłomiej1973Krakówmałopolskie
376PtaszyńskiZbigniew1972Poznańwielkopolskie
377PukŁukasz1982Kraśniklubelskie
378PyraRadosław1974Otwockmazowieckie
379RaciborskiPiotr1968Warszawamazowieckie
380RadeckiMichał1979łódźłódzkie
381RakoczyPrzemysław1980Poznańwielkopolskie
382RamsPaweł1965KATOWICEśląskie
383RatajBogusław1957Łódźłódzkie
384RataszewskiMieczysław1929Poznańwielkopolskie
385RączyKrzysztof1970Rzeszówpodkarpackie
386RewuckiBartosz1984Lublinkujawsko-pomorskie
387RogalewiczPiotr1970Pabianicełódzkie
388RogowskiTadeusz1967CHORZÓWśląskie
389RossaMateusz 1998Świerkówki
390RóżałowskiPrzemysław1983Zgorzelecdolnośląskie
391RóżkowskiAndrzej1959Bytomśląskie
392RudnickiEugeniusz1932dolnośląskie
393RusekPiotr1966GorliceAiS - Ośrodek niezależny
394RutkowskiKrzysztof 1959Cycówlubelskie
395RybickiWaldemar1964Kozłówkalubelskie
396RybińskiBogusław1968Racibórzśląskie
397RyniewiczGrzegorz1992Kraków
398RyńskiKrzysztof1959Markimazowieckie
399RyszAdam1990Jasłopodkarpackie
400RytychWojciech1942Warszawamazowieckie
401SadzikMichał1975Krakówmałopolskie
402SakwerdaAdam1962Mysłowiceśląskie
403SakwerdaEwa1966Mysłowiceśląskie
404SakwerdaJacek1961Katowiceśląskie
405SalikJuliusz1969NAROLpodkarpackie
406SamborowskiJacek1962zachodniopomorskie
407SamborowskiTomasz1996Szczecinzachodniopomorskie
408SamojłowiczKrzysztof1958Warszawamazowieckie
409SavvidesCostas1957Skierniewicemazowieckie
410SawickiWojciech1975CzęstochowaWZT Łódź
411SemczukAndrzej1966Lublinlubelskie
412SerafinMarcin1972Warszawa
413SerafinMarek1964Świdniklubelskie
414SieniawskiKrzysztof1970Krakowmałopolskie
415SiewieraKazimierz1947Warszawa
416SitakStanisław1959Tarnowiec
417SkopAleksander1964Toruńkujawsko-pomorskie
418SkowronMarek1966śląskie
419SkurskiKrzysztof1979Bytom
420SłokaMichał1987Skarżysko-Kamienna / Lublinlubelskie
421SłomińskiJanusz1957Pabianicełódzkie
422SmorczewskiJarosław1964Nowe Iganiemazowieckie
423SobczykFilip1987Niskopodkarpackie
424SobczykTomasz1974Koszalinzachodniopomorskie
425SobierajewiczMichał1992Poznańwielkopolskie
426SobkowiakRoman1992Środa Wielkopolskawielkopolskie
427SobolNorbert1974Radommazowieckie
428SobolewskiPiotr1959Izabelinmazowieckie
429SokulskiEdmund1934
430SożyńskiWojciech1946Warszawamazowieckie
431SroczyńskaMałgorzata1967Wrocławdolnośląskie
432StanekJanusz1966Chełmiecmałopolskie
433StaniecPiotr1968
434StanisławskaAnna1963Łódźłódzkie
435StaniszMichał1974Krakowmałopolskie
436StańczykStanisław Adam1953Łęcznalubelskie
437SterkowiczArkadiusz1993Nowy Żmigródpodkarpackie
438StępakMarcin1971Podłężemałopolskie
439StępieńMarcin1959Kędzierzyn-Koźleopolskie
440StępieńRobert1967Bojanówpodkarpackie
441StochajMarek1970Kędzierzyn-Koźleopolskie
442StolarzAleksandra1995Kaliszwielkopolskie
443StopaKarol1948Warszawa
444Struski Marcin 1979Nowiny
445SwatekPiotr1952Zabrześląskie
446SwientonMaciej1969Lusówkowielkopolskie
447SzafarczykDamian1972Poborszowopolskie
448SzafrańskiZygmunt1946Warszawamazowieckie
449SzalMałgorzata1989Zdzieszowiceopolskie
450SzczotkaGrzegorz1976Jarosławpodkarpackie
451SzelągowiczGrzegorz1966Gdańskpomorskie
452SzewczykAdam1971PabianiceWZT Łódź
453SzewczykZbigniew1964Sucha górnadolnośląskie
454SzolZbigniew1963Głuchówłódzkie
455SzwarcIzabella1964Mirkówdolnośląskie
456SzymańskiMateusz1975Wrocławdolnośląskie
457SzymańskiMichał2000Kłodzkodolnośląskie
458ŚmiałkowskiRemigiusz1981Pokrzywnicawielkopolskie
459ŚwierczWitold1963BIELANY WROCŁAWSKIEdolnośląskie
460ŚwierzbińskiWaldemar1957Józefosławmazowieckie
461ŚwięcickiWiesław1962Polkowicedolnośląskie
462ŚwistŁukasz1977Wrocławdolnośląskie
463ŚwitajMichał1988Przeźmierowowielkopolskie
464TarapackiPiotr1972Sanokpodkarpackie
465TarapackiStefan1933Sanokpodkarpackie
466TaratajcioMarek1956CHOSZCZNOzachodniopomorskie
467TkaczewskiRafał1992Katowiceśląskie
468TomalaZdzisław1929dolnośląskie
469TomanikRyszard1949Wisznia Maładolnośląskie
470TomczakMaciej1976Poznań
471TorAleksander1954Mielecpodkarpackie
472TorzewskiJacek1969Lubońwielkopolskie
473TrojanowskiMaciej1951mazowieckie
474TrybusJacek1962KROSNOpodkarpackie
475TułowieckiAndrzej1969Ostrów Mazowieckamazowieckie
476TurczeniewiczWojciech1954Kędzierzyn-Koźle
477TylmanMarek1957ŁASKARZEWmazowieckie
478TymkiewiczPaweł1976Stargardzachodniopomorskie
479UrbanSylwester1966Starachowiceświętokrzyskie
480UrbankowskiJerzy1946Warszawamazowieckie
481UrbańczykSławomir1979Szczecinzachodniopomorskie
482UrbańskiIgnacy1957Zabrześląskie
483UrbańskiRafał1989Zabrześląskie
484UrbańskiZbigniew1967zachodniopomorskie
485WajgtCezary1996Lubońwielkopolskie
486WasilewiczGrzegorz1961Włocławekkujawsko-pomorskie
487WawrzyniakGrzegorz1969Darłowozachodniopomorskie
488WawrzyniakJakub2002Szczecin
489WawrzyniakTomasz1961Mysiadłomazowieckie
490WawrzyniakTomasz1971Szczecin
491WąsaczAleksandra1974Chorzówśląskie
492WcisłoRobert1979Wrocławdolnośląskie
493WędrochaRoman1957Siemianowice Śląskieśląskie
494Węgłowski Zbigniew 1967Gliwice opolskie
495WichaAnna1967Sosnowiecśląskie
496WichaPiotr1994Sosnowiecśląskie
497WicherMaciej1950Krakówmałopolskie
498WieczorekBartosz 1980śląskie
499WieczorekIzabela1968Wrocław
500WIELGUSADAM1974KIELCE świętokrzyskie
501WieteskaKrzysztof1979Tomaszów Mazowieckiłódzkie
502WięcławZbigniew1968Tychyśląskie
503WilamowskiMichał1989Rumiapomorskie
504WilanowskiGerard1974dolnośląskie
505WiniarskiWłodzimierz1974Jasłomałopolskie
506WiśniewskiSzymon1982Rumiapomorskie
507WiśniowskiMieczysław1924Wałczzachodniopomorskie
508WitczakMichał1980Głogówdolnośląskie
509WitkowskiWaldemar1952Piaseczno
510WitkowskiZdzisław1948Plock
511WojciechowskaKatarzyna1971Warszawa
512WojciechowskiJarosław1955Kąty Wrocławskiedolnośląskie
513WojdackiIgor1968Ujazdmałopolskie
514WojtalaArkadiusz1963Dobryszycełódzkie
515WójtowiczGrzegorz1954Łęcznalubelskie
516WronaJakub1990Pionkimazowieckie
517Wrona Jaroslaw1969Starachowice świętokrzyskie
518WronaKamil1992Starachowiceświętokrzyskie
519WrońskiTomasz1963Będzinśląskie
520WróbelAleksander1979Świnoujście
521WróbelAnna1984Krakówmałopolskie
522WróbelKlaudia1998Lubskolubuskie
523WróblewskiKsawery1939Warszawa
524WróblewskiMarek1983Zgorzelecdolnośląskie
525WysockiBartosz1988Poznań
526WysoczańskaUrszula1963wrocław
527ZagożdżonJarosław 1967Jedlnia- Letniskomazowieckie
528ZapartDariusz1985Jędrzejówświętokrzyskie
529ZbożeńMarcin1984Kielceświętokrzyskie
530ZdunekWłodzimierz1948Krosnopodkarpackie
531ZgorzelskiGrzegorz1955Płock
532ZiejaAndrzej1956Zamośćlubelskie
533ZiemichódLeszek1962Lubartówlubelskie
534ZiemskiDariusz1972
535ZłotnickiTomasz1983KĘDZIERZYN-KOŹLE
536ZmysłowskiArtur1967Radommazowieckie
537ŻakMarcin1977Trzciankawielkopolskie
538ŻarczyńskiTomasz1971Szczecin
OSTATNIO DODANE GALERIE
Turniej kobiet w Starachowicach
Mistrzostwa Polski Nauczycieli