Zapraszamy!
Halowe Otwarte Mistrzostwa Polski SiA!
VII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Tenisie rozstrzygnięte
Z żalem zawiadamiamy, że...
Stalowa Wola zaprasza
Jan Englert z odznaką PZT
Podczas turnieju tenisowego Narvil Cup mieliśmy zaszczyt wręczyć honorową odznakę PZT Panu Janowi Englertowi. Tym samym podziękować za aktywną pomoc w promocji tenisa i zdrowego stylu życia.
Narvil Gentelmen's Tennis Cup
31 maja rusza 4. edycja turnieju!
RODO: chroń swoje dane, masz do tego prawo!
AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na kolejne edycje turniejów dla amatorów na Kortowie.

Kortowo Cup singiel mężczyzn open XI edycja popularnych rozgrywek dla graczy lubiących rywalizacje na wysokim amatorskim poziomie. Zawodnicy zdobywają punkty do rankingach /edycji i PZT SiA/ w turnieju głównym oraz w tzw. turnieju wzmacniającym. Zapisy do turniejów odbywają się na stronie www.teniqo.com do czwartku godzina 18:00 poprzedzającego turniej. Drabinka turniejowa /max 32/ oraz szczegółowy plan gier zamieszczony jest na stronie tego samego dnia. Turniej rozpoczyna się w sobotę o 13:00, półfinały i finał rozgrywany jest w niedzielę przedpołudniem.
Wszystkie mecze rozgrywane są systemem pucharowym od 2:2 z rozstrzygającym super tie –breakiem. Podczas turnieju dla uczestników w ramach wpisowego szef kuchni restauracji Kortowo serwuje dwudaniowy obiad. Popołudniu losowane są drobne gadżety od partnera imprezy Babolata. Zwycięzcy Kortowo Cup dostają imienne oryginalne puchary do złudzenia przypominające puszki z piłkami tenisowymi ;) Najlepsza 16 rankingu w kwietniu walczy w Turnieju Masters o tytuł Mistrza Kortowo Cup.

Kortowo Cup mixt open V edycja to cieszące się dużym zainteresowaniem rozgrywki mixtowe. Rozgrywane są w pierwszej fazie systemem grupowym, a potem pucharowym, tak więc gry jest bardzo dużo, co jest niewątpliwą atrakcją tych niedzielnych rozgrywek. Turniej to także wydarzenie towarzyskie skupiające się w restauracji klubowej, gdzie na zawodniczki i zawodników czekają atrakcje gotowanie „na żywo”, losowanie nagród. Uczestnicy turnieju zbierają punkty, aby zakwalifikować się do Turnieju Masters i walczyć o tytuł najlepszej pary mixtowej oraz o atrakcyjne nagrody. Zapraszamy bardzo serdecznie na rozgrywki Kortowo Cup! Najbliższe turnieje 13 – 14 stycznia 2018 r. Spotkajmy się na Kortowie ☺!
OSTATNIO DODANE GALERIE
Turniej kobiet w Starachowicach
Mistrzostwa Polski Nauczycieli