RODO: chroń swoje dane, masz do tego prawo!
Zmiany w Regulaminie SiA
ukryj
Szanowni Państwo,

W dniu jutrzejszym tj. 25 maja br. wchodzą w życie Przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych tzw. RODO.

W związku z zawartymi w nich wytycznymi, Zarząd Polskiego Związku Tenisowego podjął decyzję o uchwaleniu istotnych zmian w Regulaminie programu Seniorzy i Amatorzy, które wchodzą w życie z dniem 25 maja br. tzn.:

1. Zgłoszenia do turniejów odbywać się będą tylko i wyłącznie przez system TPO - ograniczy to możliwość wypłynięcia Państwa danych w niekontrolowany sposób.

2. Udział w turniejach będą mogli brać jedynie uczestnicy zarejestrowani w systemie TPO i posiadający aktualną licencję SiA PZT – w ten sposób Organizatorzy będą mieli pewność, że uczestnik turnieju dopełnił wszelkich niezbędnych formalności i bez narażania się na sankcje, mogą publikować materiały dotyczące turnieju (wyniki, klasyfikacje, zdjęcia),

3. Każdy turniej zgłoszony do kalendarza SiA musi być przeprowadzony w systemie TPO.

Zdajemy sobie sprawę, że zmiany są olbrzymie ale tylko w ten sposób możemy zagwarantować bezpieczeństwo Państwa danych osobowych zgodnie z wprowadzonymi dyrektywami.

W trosce o interesy Organizatorów a także bezpieczeństwo Państwa danych, wyniki z turnieju przeprowadzonego niezgodnie z powyższymi wytycznymi lub zawierające choć jedno nazwisko osoby niezarejestrowanej w systemie TPO i nieposiadającej ważnej licencji SiA PZT nie zostaną opublikowane.

Aby ułatwić zawodnikom proces rejestracji przekazujemy do Państwa dyspozycji skróconą wersję formularza rejestracyjnego: TUTAJ , dzięki któremu każdy z zawodników będzie mógł przystąpić do programu SiA w kilka minut.

Jednocześnie przypominamy, wszystkim już zarejestrowanym zawodnikom, o konieczności aktualizacji zgód w profilu zawodnika. Bez ich wyrażenia, nie będą mogli Państwo wziąć udział w turnieju rozpoczynającym się po 25 maja br.
Aby to uczynić, wystarczy zalogować się na swoim profilu i poświęcając chwilkę, zaktualizować niezbędne zgody. 

Licząc na Państwa zrozumienie i otwartość na zmiany,
Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół PZT
OSTATNIO DODANE GALERIE