Narodowy Dzień Tenisa już w sierpniu!
Rozpoczynamy odliczanie do wielkiego święta tenisa! W tym roku szykujemy dla Was coś wyjątkowego. Już dziś rezerwujcie termin w kalendarzu! Szczegóły już wkrótce.
Trwa konkurs Klub Roku Programu Seniorzy i Amatorzy - edycja 2019!
Przypominamy o trwającym konkursie Polskiego Związku Tenisowego na Klub Roku Programu Seniorzy i Amatorzy. W Systemie Klasyfikacji Klubowej na rok 2019 została znacznie zwiększona waga tenisa amatorskiego i po raz pierwszy aż 30% ogólnej punktacji obejmują działania w tym obszarze. Klub może otrzymać punkty nie tylko za każdego zawodnika z licencją SiA, który w momencie rejestracji w systemie TPO, wskaże przynależność klubową, ale również za jego udział w turnieju otwartym, za organizację otwartych turniejów SiA ranga 1-5, za turnieje wewnątrzklubowe, za organizację Ligi Klubowej/Challenge'u oraz relacje tekstowo-zdjęciowe z turniejów.
Zaproszenie do udziału w Olimpijskim Cup by Grupa Team Pasierbski
Turniej Super Seniorów na 21. Pikniku Olimpijskim
W sobotę 25 maja w warszawskim Parku Kępa Potocka odbył się 21. Piknik Olimpijski, podczas którego rozegrany został turniej Super Seniorów dla zawodników powyżej 70.roku życia.
RODO: chroń swoje dane, masz do tego prawo!
AKTUALNOŚCI
Pilne!
ukryj
Szanowni Państwo,

W związku z podjętą przez organizatora turnieju Olimpijski ITF Seniors decyzją o odwołaniu tegorocznej edycji zaplanowanej w dniach 22-25.06 br., prosimy o kontakt organizatorów zainteresowanych organizacją turnieju.

Osoby zainteresowane organizacją, proszone są o przesłanie wstępnej deklaracji mailowej wraz z krótkim opisem infrastruktury obiektu oraz numerem telefonu osoby kontaktowej na adres: budzalek@pzt.pl w nieprzekraczalnym terminie do 14 kwietnia br.

Z poważaniem,
Zespół PZT
OSTATNIO DODANE GALERIE