PROGRAM TOP > O PROGRAMIE

PROGRAM TENIS OPEN POLSKA

Witamy w świecie tenisa amatorskiego. Naszą misją jest promocja tenisa, zwiększanie możliwości współzawodnictwa oraz nawiązywania kontaktów na poziomie tenisa amatorskiego.

Program Tenis Open Polska został stworzony z myślą o wszystkich tenisistach-amatorach, zarówno tych już grających i uczestniczących w turniejach amatorskich, jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na korcie.

Naszym celem jest scalenie całego ruchu tenisowego w Polsce i zbudowanie społeczności tenisa amatorskiego. Zależy nam na tym, aby zaangażować ośrodki tenisowe w promowanie programu i pomóc organizatorom turniejów w organizacji profesjonalnych rozgrywek. Wspierając tenis amatorski chcemy zmienić wizerunek tenisa ze sportu elitarnego na ogólnodostępny i promować aktywny styl życia ludzi w różnym wieku, gdyż tenis to sport niemal dla każdego.

Program TOP ma na celu zwiększenie liczby osób aktywnie uczestniczących we współzawodnictwie turniejowym. Udział w turnieju to doskonały trening mentalny, któremu nie poświęca się tak wiele czasu jak treningowi techniki, taktyki i przygotowania fizycznego.

Chcemy zachęcić wszystkich pasjonatów tenisa, ośrodki tenisowe oraz organizatorów turniejów do czynnego włączenia się do programu, do wykupienia licencji i uzyskania członkostwa PZT.

W celu rejestracji i przystąpienia do programu TOP należy wypełnić formularz na stronie: 

https://ratingtp.pl/tenis/Registration.aspx

Aby wziąć udział w turnieju zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem TOP i wysłania zgłoszenia na wybrany turniej:

https://sia.pzt.pl/Kalendarz.aspx

Aby zgłosić klub do programu TOP zapraszamy do rejestracji na stronie:

https://sia.pzt.pl/NotificationClub.aspx

Zarejestrowane kluby, zainteresowane organizacją turnieju, zapraszamy na stronę: 

https://tpo.pzt.pl/Tabs.aspx?MID=&TAB=&FID=TPO_START&wn=V145143


Dołącz do nas i stań się oficjalnym zawodnikiem TOP!


Włącz się do gry!

OSTATNIO DODANE GALERIE